Gsm: 0537 585 32 12 info@corluikincielesya.com.tr İkinci El Eşya Alımı ve Satımı Çorlu

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA BİLGİLER

İkinci el eşya alım satımında Çorlu’da öncü firmalardan olan Can Spot, birbirinden farklı ev eşyalarının ihtiyacı olanlara ulaşması için hizmet vermektedir. Özellikle öğrenciler ve yeni ev kuracak olan bekarlar için tercih edilecek olan eşyalar, birçok farklı fiyat seçeneğiyle bütçelere uygun olarak satın alınabilmektedir.

İkinci el ürünlerin alım satımı için ihtiyacınız olan tüm ürünleri spot mağazamızdan temin edebilirsiniz. İkinci el eşya pazarımızda tamamı kullanılabilir durumda olan eşyalarla evinizi eksiksiz bir şekilde düzebilirsiniz. Özellikle spot mağazamızdaki ürünlerin tercih edilmesi ile birlikte kısa sürede tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Yıllardır Çorlu’da hizmet veren ekibimiz, birbirinden farklı ihtiyaçları karşılamak için her sektörden müşteriye ürün satışı gerçekleştirmektedir. Özellikle askeri personellerin tayinlerinin sık sık çıktığı bölgede, konaklama sorunlarının kısa sürede çözülmesi mümkün olmaktadır.

Misyonumuz

Geri dönüşüm konusunda doğaya katkıda bulunmayı ilke edinen Can Spot ikinci el eşya konusunda profesyonel çözümler sunmaktadır. Bu çözümlerin ikinci el ürünler tercih edilerek üretilmesi konusunda ev eşyasına ihtiyacı olanlara tam destek sunuyoruz. Amacımız tüketim toplumunu üretim topluma dönüştürmeye destek olmaktır.

Vizyonumuz

Ekonomik fiyatlarla Çorlu bölgesinde ikinci el eşya satışı yapan firmamız sorunsuz ve kaliteli ürünlerin ihtiyacı olanlara uygun fiyatlarla sunulması için hizmet vermektedir. Bu şekilde hem insanlara hem de doğaya katkıda bulunacak olan bir hizmet vererek sosyal sorumluluğumuzu işimiz dahilinde yerine getiriyoruz.